Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizoda 1 řada (1991-1992)

26. 7. 2007


 
1. řada (1991 - 1992)

1) 1 - Seznamování (The Pilot, 1)
Úvodní díl celé série, ve kterém se seznamujeme s rodinami Franka a Carol, kteří se impulzivně vzali na dovolené a především jejich dětmi, jež se zatím navzájem nenávidí, aby k sobě časem našly cestu. Dana stírá Karen a Marka, netušíc, že pro svoji prostořekost brzy získá mnohem vděčnější obejkt. Al v nemocnici (díky Carol, která jí jediná uvěřila že nesimuluje aby nemusela do školy) prodělá operaci slepého střeva.

Karen: "Ale ne, mě se udělal pupínek... Zatím není vidět, ale už leze!"
Dana: "Dej mi včas vědět, uděláme mu místo u stolu."


2) 2 - Večírek (The Dance, 2)
Přijíždí Markův vědecký partner, který znamená pohormu nejen pro Carolin bramborový salát, ale i pro veškeré vybavení domu, se kterým přijde do styku. Zachová se ovšem jako gentleman, když doprovodí Al na školní večírek kam původně nechtěla jít, protože ji její partner odmítl. Dana požádá JTho, aby pro ni sehnal vstupenky na Kočky. JT sice vstupenky sežene, ale na výstavu, nikoli kýžený muzikál.

Frank: "Carol, víš co by mě bavilo?"
Carol: "Vím, ale děti jsou vzhůru..."


3) 3 - Domácí řád (Rules Of The House, 3)
Carol už štve nedisciplinovanost Frankových dětí a tak se rozhodne vytvořit "domácí řád" - závazná pravdila, kterými se všichni musejí řídit a které všechny ostatní členy rodiny iritují. Al chce utéci k babičce, což, spolu s Frankovým naléháním (po tom, co přišel o fotbalové finále), přiměje Carol nad pravdily se zamyslet a poněkud je zmírnit.

Al: "Babička má jen jedno pravidlo - nepít z misky na zubní protézu..."

Al (na zrovna se objímající Carol a Franka): "Nechcete se náhodou množit?"
Frank: "Ne, když nás tak pěkně hlídáte..."


4) 4 - První výročí (First Anniversary, 4)
Carol se rozhodla oslavit měsíční výročí své svatby s Frankem. Ten se bohužel řídí její radou, že nemá kupovat žádný dárek... Carol si však dokonale usmíří, když přestaví kadeřnický salon na karibskou hospůdku a JTho přiměje dělat číšníka. Přijíždí Frankův synovec Cody, který se s JTm vsadí, že dostane Danu na rande. To by se mu nikdy nepovedlo, kdyby se o ona sázce nedozvěděla. Cody ji naštve, když od JTho odmítne vzít peníze s tím, že by on měl platit za skvělý večer.

Dana: "Byli jsme na koncertě vylízanejch idiotů - s jedním jsem seděla."


5) 5 - Frank a syn (Frank & Son, 5)
Po tom, co JT mámí peníze, přestože dostal kapesné teprve před několika dny, rozhodne se jej Frank o víkendu zaměstnat pomocí na stavbě. Protože JT zničí vše, na co sáhne, je rychle vyhozen. JT pak vypomáhá v salónu u Carol, což se Frankovi pochopitelně nelíbí. Dana má vyrobit do školy ptačí budku, Al napsat referát o Tomu Sawyerovi. Své úkoly si vymění a vše by dospělo ke zdárnému předání, kdyby se do toho nevmísil Brendan. Alespoň k něčemu je to dobré, příběh končí debatou Franka a Al o stavbě.

Frank: "Ty necháš JTho pracovat v salonu krásy? No co když se to vykecá?"
Carol: "A co ja na tom špatnýho? Já tam taky dělám!"


6) 6 - Sbližování (Pulling Together, 6)
V Port Washingtonu se konají tradiční výroční rodinné hry, které Lambertovi už tři roky po sobě vyhráli. Nejsou zrovna nadšeni, stejně jako Fosterovi, když se Carol rozhodne, že se zúčastní všichni. Rodina se dostane až do finále proti Larsonovým a Cody dorazí právě včas, aby pomohl k vítězství.

JT: "Larsone, ty slintáš...víc než obvykle!"


7) 7 - Klaun se žení (Yo-Yo's Wedding, 7)
Carol a Frankovi dorazí úřední dopis o neplatnosti jejich sňatku, protože kaple, kde byli oddáni, neměla povolení. Ke vzteku všech dětí a přes jejich petici se rozhodnou vzít se znovu. Protože Frank zkazí první pokus na radnici, chce Carol svatbu se vším všudy a za účasti reverenda, jenž o víkendu odjíždí na dovolenou. Stejný den má ale Brendan narozeniny a Frank, aby syna ušetřil zklamání, musí zastoupit oblíbeného klauna, který na poslední chvíli odřekl účast. Tím si pořádně zavaří u Carol, protože málem promešká další termín. Carol však roztaje nad projevem otcovské lásky a vše dobře (na poslední chvíli a v klaunském úboru) dopadne.

Reverend: "Je zde někdo, kdo by měl námitky proti této svatbě?" (všechny děti zvednou ruce)
Frank (aniž by se otočil): "Ruce dolu!"


8) 8 - Nevlastní otec (Just For Kicks, 8)
Dana chce jít mermomocí na koncert folkového zpěváka Arlo Prima, zamlčí však Carol, že se vystoupení koná v hospodě u Jakea. Frank Carol varuje o nebezpečnosti této hospody a Carol Daně původně povolený koncert zakáže. Ta to má Frankovi velmi za zlé a tajně na koncert odejde. Cody a později Frank s Carol dorazí právě včas, aby uchránili Danu před velkým malérem. Dana si poprvé uvědomí, co pro ni Frank s Codym udělali a co pro ni znamenají.

Cody (čistí motor svého chopperu zubním kartáčkem): "JT, nevadí, že jsem si na to půjčil ten kartáček?"
JT: "Nevadí, je Karenin..."


9) 9 - Táboření (Into The Woods, 9)
Rodina jede tábořit, tak, jak jsou Lambertovi zvyklí. Fosterovým se nikam nechce, Carol přiměje až Frankův slib, že všichni půjdou na operní festival. Karen se podaří utopit Frankovo auto a nenávidí jej, protože spotřebuje všechnu pleťovou vodu a ani Carol se výlet nezamlouvá. Frank se s Carol dohodne, že některé aktivity by si měly jednotlivé klany nechat raději jen pro sebe.

Frank: "Dobře, že jste tady všichni pohromadě, navrhnu vám něco, co se vám všem bude líbit!"
Dana: "Myslíš..."
Frank (hned ji přeruší): "Ne, rozvádět se nebudeme."


10) 10 - Záznamník (Mixed Messages, 10)
Rodina se rozhodne pořídit si záznamník, protože všichni dostávají spousty vzkazů a dle Marka "raději nechat vzkaz pitomýmu přístroji, než jej svěřit JTmu". Frank očekává a také dostane velkou zakázku na adaptaci bytového domu. Karen, při poslouchání milostného vzakzu, smaže i vzkaz pro Franka, kterým jej investor informuje o nutnosti demolice budovy kvůli porušeným základům. Poté, co se Frank pohoupe na demoličním závaží, záznamník zničí a Karenina chyba vyjde najevo. Nakonec Carol vymyslí opatření - u záznamníku bude cedule se jmény a vzkazy.

Carol (ukládá Karen trest): "Tejden bez telefonu!"
Karen: "Proč mě rovnou neodstřelíte?"


11) 11 - Den před kamerou (A Day In The Life, 11)
Frank přihlásí rodinu do pořadu "Amerika zblízka" a kamery budou celý den sledovat dům a všechny jeho obyvatele. Nejen, že Carol vadí neustálá přítomnost kamer, hádání dětí ji přiměje k radikálnímu opatření - pošle Franka spát na gauč do obýváku. Děti se domluví na tom, že budou předstírat lásku a vzájemnou péči, aby udělaly dobrý dojem a rodiče se udobřili.

Karen: "Už se vidím, žiju v New Yorku!"
Al: "Taky se vidím, pomáhám ti balit!"


12) 12 - Nové auto (The New Car, 12)
Carolino staré auto se už rozpadá a tak pro Franka a děti není problém ji přesvědčit ke koupi nového vozu. K Frankovu překvapení se Carol podaří usmlouvat výraznou slevu. Penny si našla přítele - nechutného patologa Norberta - a jsou pozváni k Lambertovým na večeři. JT si bez dovolení půjčí Carolino auto, aby udělal dojem na svou dívku. Frank si toho všimne a auto odveze do garáže, aby si JT myslel, že bylo ukradeno a musel s pravdou ven.

Carol: "To na něj nemůžeš být aspoň trochu zdvořilejší?"
Frank: "A proč? Pozvali jsme je na večeři a on se mi snaží prodat rakev! Jako by si tu chtěl počkat až umřu..."
Carol: "Chápu, že Norbert jde člověku na nervy, ale má vlastnost, jakou jsem u muže ještě neviděla - miluje mou sestru!"


13) 13 - Moderní doba (Getting Organized, 13)
Carol je znechucena nepořádkem u Franka v kanceláři a tak se rozhodne vše mu zorganizovat. Veškeré papíry přepíše do počítače a Frank je vyhodí. Ale protože zapomněla data uložit, musí s Frankem hledat v kontejneru. JT a Cody si čtou brakovou literaturu o UFO a Dana si z nich rozhodne vystřelit. Její plán ale dopadne poněkud jinak...

Cody: "JT, právě čtu o chlápkovi, kterého unesli cizinci z vesmíru. Pátrají po známkách inteligentního života."
Dana: "Tak to nám vás dva neunesou."


14) 14 - Mark v nesnázích (A Bully For Mark, 16)
Carol nachytá Marka s cizím domácím úkolem a ten přizná, že je šikanován. Horší je zjištění, že tajemný Matt, kterému Mark dělá úkoly, je dívka. Al se na to nemůže dívat a Matt "domluví", což Mark sice neví, ale fakt, že ho Matt nechala, mu zvedne sebevědomí. JT zaběhne sprint ve školním rekordu a Dana má o něm napsat článek.

Frank: "A nyní vám představujeme pokračovatele sportovní dynastie na střední škole v Port Washingtonu - JT Lamberta!"
Dana: "V disciplíně skoč, běž, přines?"


15) 15 - Pozvání do klubu (Country Club, 19)
Carol je pozvána do klubu, kam chodí za zábavou zbohatlíci. Dana a Frank jsou zpočátku proti, ale Dana tam získá přítele a Frank příslib zakázky. Carol je naopak znechucena všemi snoby. Frank pomůže vyhrát zbohatlíkům golfový turnaj, ale Dana slyší, jak Franka v jeho nepřítomnosti pomlouvají a zasáhne na jeho obranu.

Dana: "Neříkám to často, ale s Frankem souhlasím, nesnáším ty dutý materialisty, kterým záleží jen na tom, aby na druhý udělali dojem."
JT: "Bodejť, když bydlíš s Karen."


16) 16 - Soutěž krásy (Beauty Contest, 22)
Frank se stává místopředsedou sdružení "Lóže svobodných kačerů" a moderuje soutěž krásy, které se účastní i Karen s Carol. Cody se uchází o členství v lóži a jako nástupní projekt vytvoří kachnu ze sýra. Tu mu bohužel "upraví" Bobík, Aliciino prase.

Karen: "Té soutěže se chci zúčastnit od chvíle, kdy jsem si uvědomila, že jsem krásná!"
Carol: "Já jí tu Barbie neměla nikdy kupovat."


17) 17 - Sami doma (Home Alone, 14)
Frank a Carol si chtějí odpočinout od dětí a vyrazí na výlet do hotelu za městem. Ten je bohužel na hony vzdálený slibovanému romantickému prostředí a Frank si navíc pochroumá záda. Mezitím se proti vůli Dany v domě koná party a děti stihnou uklidit právě včas před příjezdem rodičů. jenže JT visí v komíně a Carol chce zatopit v krbu.

JT: "Proč nás má na povel Dana?"
Frank: "Máš lepší nápad?"
JT: "Dej mě velení!"
Frank: "Ptám se, jestli máš LEPŠÍ nápad."


18) 18 - Řidičák (Drive, He Said, 15)
Dana získává řidičský průkaz, ale Frank o svůj přijde, protože se dostavil den po skončení jeho platnosti a po hádce s povýšeným, velmi arogantním úředníkem zkazí test. Dana si tuto situaci vychutnává, ale jen do chvíle, kdy ji Frank na poslední chvíli zachrání před způsobením dopravní nehody. Dana pak nechce za volant a přesvědčí ji až Carol. Al se učí hrát na bicí.

Dana: "Můžu řídit?"
Frank: "Cože? Tobě se mám svěřit?"
Dana: "Když tě to bude znervózňovat, zavři oči, já to taky dělám."


19) 19 - Dívčí kapela (Boys In The Band, 17)
Al dala s kamarádkami dohromady hudební skupinu a JT se rozhodl jim dělat manažera. Získal pro ně angažmá v kuželkárně a převzal zálohu, aby děvčata měla na kostýmy. Všechna mimo Al ale onemocní. JT obětuje Daně svoji oblíbenou koženou bundu a spolu s ní, Karen a Codym nahradí nemocné. při vystoupení se ovšem provalí, že ne všechny členky kapely jsou děvčata a situaci musí zachránit Carol.

JT: "Se mnou uděláte kariéru, brzo budete vystupovat na stadionech."
Dana: "Jako bych to viděla - buráky, hej, kupte si buráky..."


20) 20 - Touha po vědění (School Daze, 18)
Carol mrzí, že nedokončila střední školu a rozhodne se zapsat na chybějící předměty. Ani ona, ani Frank ve vzniklé situaci nezvládají sami nést chod domácnosti. Carol už je pevně rozhodnutá, že se školy vzdá, ale děti navrhnou, že budou doma pomáhat.

Carol (JT míchá svým oblíbeným způsobem kakao): "Co si tvůj táta myslí o tomhle nechutným zvyku?"
JT: "Že to chce víc praxe, abych byl dobrej jako on."


21) 21 - Dědova snoubenka (Daddy's Girl, 20)
Frankův otec přijíždí navštívit rodinu se svou snoubenkou. Frank ale zjistí, že to je striptérka, kterou viděl na nedávné oslavě a s otcem se kvůli tomu pohádá. JT, aby získal telefon na dívku, která se mu líbí, se upisuje ďáblu (Daně) a musí jí týden sloužit jako otrok.

Frank (o otcově snoubence): "Já už vím, kde jsem ji viděl! Když se Bob loučil se svobodou, ona byla ta holka, která vyskočila z dortu a měla na sobě...jen ten dort."


22) 22 - Narozeniny (He Wanted Wings, 21)
Frank slaví čtyřicátiny a Carol, vyděšená brakovou knihou o laické psychologii, se rozhodne splnit mu sen z dětství - daruje mu kurs létání. Instruktor se ale v letadle dozví o tom, že jej opustila manželka a chce spáchat sebevraždu i s Frankem a Carol na palubě. Navíc se porouchá vysílačka a dojde palivo. Al s Danou a Karen Frankovi upečou dort a JT s Codym mu namontují speciální masážní sprchu, kterou si přál k narozeninám. Namontují ji ale špatně a právě když má Frank řeč nad dortem, vytopí dům.

Dana: "Nenechám vás zaneřádit koupelnu, měl by tu sprchu namontovat někdo, kdo tomu rozumí - třeba instalatér, údržbář...nebo pavián!"
JT: "Tak tě vezmem na pomoc!"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Из чего лучше сделать перегородку в квартире. Сколько стоят кладочные работы.

(HelenHethy, 17. 4. 2021 8:03)

Смотреть видео Из чего лучше сделать перегородку в квартире. Сколько стоят кладочные работы. ?? онлайн в хорошем качестве. Перегородки из газоблока своими руками, Ремонт квартиры. Стены. Из чего строить?, Как выбрать внутренние перегородки? Из чего лучше делать перегородки?
https://rutube.ru/video/0b35552d91441d5c5666443851aabc3b
Ремонт Квартир, Из чего построить перегородки в квартире.

best marijuana seed

(Stevengoore, 16. 4. 2021 0:09)

Expect colas that are rock hard and coated with so much resin they literally glow in the dark with crystals (which explains its ‘White Strain’ nickname). The taste is part metal, part mint and all sweetness. However, it is the effect that has put Sensi Star in the history books as one of the most potent strains available in the world. This variety is and almost pure long lasting indica, with THC levels recorded at over 20% in many cases. Although mostly indica, she retains a complex high that warps both body and soul. https://howtostorecannabis.com/where-to-order-weed-seeds/ Funniest weed joke? Cost: Est. $20 for 16 oz. tub. https://howtostorecannabis.com/pot-seeds-in-colorado/ Chronic pain Inflammation Nausea Sleeping issues Irritability Anxiety Cancer Diabetes And Much More! You found a related video with additional information or grow-infos about Jelly Breath on YouTube? Please connect it here to the strain info page! As the verified leader in the Global Aromatherapy and Essential Oils market, doTERRA hires the most talented and knowledgeable individuals for our teams. From research scientists to designers, we are looking for people eager to make their mark on a rapidly expanding company with a culture of giving at its core. https://howtostorecannabis.com/need-seeds/

эврика женская одежда

(RichardCah, 15. 4. 2021 19:53)

Даже ужасно дорогие вещи от известных кутюрье будут смотреться обычной мешковиной, ежели сей форма вам не соглашаться сиречь подчеркивает ваши недостатки.

Наподобие же правильно отбирать женскую одежду в магазине, дабы она после покупки не лежала балластом в шкафу?

Освободите гардероб
Несчастный неизвестно чем шкаф выходит из-под контроля. Возможно, вы долгие годы копили всякие модные штучки, а сегодня привязаны к ним всей душой и надеетесь, что они опять станут актуальными.

Послушайте хорошего совета и филео женская одежда https://www.tuvaonline.ru/vibiraem-dzhinci.dhtml неукоснительно избавьтесь через старой одежды! Даже коль тот же фасон, окраска разве ткань снова войдут в моду, багаж нового поколения всегда, пусть минимально, будут отличаться от ваших накоплений.

Ничто не состарит вас быстрее и эффективнее, чем вчерашний голос моды. Поэтому, буде вы помешаны для сумочках, туфлях, белых блузках либо черных брюках, без ревизии не обойтись.

Трудно найти лучшее тамбовчанка интернет магазин женской одежды https://www.tuvaonline.ru/vibiraem-dzhinci.dhtml век для наведения порядка в шкафу, чем смена времен возраст и сопряженная с ней перемена гардероба. Переберите все багаж одну изза другой, спрашивая себя, надевали ли вы их что бы раз для протяжении последних шести месяцев.

Полезные советы:
Сносный не храните накануне так называемых лучших времен. Временно накануне этих вещей дойдет очередь, они, по всей вероятности, безнадежно устареют.
Разве чтото «просрочена» (особенно туфли), избавьтесь через нее.
Вы знаете, сколько собирает пыль и кормит моль для антресолях? Похоже, пришло период расстаться со всем этим хламом.
Если эхо худой, и вы собираетесь скрывать эту нечто опять шесть месяцев, опять задайте себе вопрос, действительно ли она вам нужна.

Поделите всю имеющуюся одежду на скольконибудь категорий. Повесьте вместе безвыездно жакеты, затем рубашки и блузки, юбки, брюки и т. д.

Ai.Marketing Register ? MarketBot Cashback Artificial.

(Ralphhyday, 14. 4. 2021 14:05)

Ai.Marketing Register ? MarketBot Cashback Artificial.

https://aimarketing-reg.com/

We offer the best cashback the is on the market. The cashback rate difference between us. MarketBot. Earn up to 35% cashback! . Without complications. Over 20,000 online stores. Cashback Directory. About Us. MarketBot Protect. Read The FAQ. Join The Team. Only need to fund the advertising budget, earn a regular income for you. Make up to 35% Affiliate program Promote goods to friends and get 5% on their purchases. To 35% cashback. Ai Marketing. AI Technology. MarketBot.

Яндекс поисковая сеть

(HelenHethy, 13. 4. 2021 22:07)

https://yandex.ru/?77 Яндекс поисковая сеть

marijuana seeds colorado online

(GregoryFuh, 13. 4. 2021 8:38)

Arthritis is a widespread illness that affects adults as they age. The condition varies in terms of intensity, but suffice to say, it can be debilitating in some cases. Recently, studies found evidence that CBD is an effective anti-inflammatory. https://howtostorecannabis.com/canibus-seed/ It’s not that this strain isn’t cerebral, not at all. On Sale. https://howtostorecannabis.com/medical-marijuana-seeds-sale/ How do benzos play into all of this? AC265V Frequency: 50/60 HZ Package size:400x260x110mm Gross Weight:2.3KG Application: Herbs,Fruits,Vegetables. Flushing Your Cannabis Plants. https://howtostorecannabis.com/novelty-cannabis-seeds/

уроки программирования с нуля для детей

(RickySquab, 9. 4. 2021 7:38)

программирование для детей ижевск https://kursy-programmirovaniya-dlya-detey-shkolnikov.ru/

детей для курсы по программированию

(RickySquab, 8. 4. 2021 22:14)

набор для программирования для детей https://kursy-programmirovaniya-dlya-detey-shkolnikov.ru/

10056

(CeciliaNealp, 8. 4. 2021 20:52)

10045 https://ogosex.org

Распродажа от компании Росмера

(StephenSkand, 8. 4. 2021 7:07)

Предложение от Росмера. Распродажа. Концевые меры длины №2 кл.2 ЛИ за 12000.00руб. подробности по ссылке: https://rosmera.ru/product/kontsevye-mery-dliny-2-kl2-li

сколько стоит скважина для воды

(Andreasdqx, 8. 4. 2021 4:40)

Приветствую Вас дамы и господа!Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. https://drive.google.com/file/d/1Y0zYtrRCia9jfU-BH3WPIbhph6HvwDRl/view?usp=sharing Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Заказывайте скважину для воды в АКВАБУРсервис – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Итак, вам нужна собственная скважина и вы решаете самостоятельно обеспечивать себя чистой водой — на своем загородном участке или на промышленном объекте в Минской области. Поздравляем с первым шагом. Но до того как мы приступим к бурению вашей скважины, вам предстоит сделать еще один выбор — решить, какая скважина у вас будет. Выбрать предстоит из двух вариантов: шнековая (до 35-40м) или артезианская (от 40м). Артезианская скважина бурится роторным способом. Этот способ бурения дороже уже по той причине, что сама скважина глубже. Цены на прохождение одного погонного метра при бурении артезианской или фильтровой скважины существенно не отличаются, однако за счет глубины конечная цена на роторное бурение выше.
Увидимся!

viagra brochure 68005

(Danialoa, 7. 4. 2021 13:35)

https://ingogf.com/ - when does viagra expire

Vavada

(ClintonChids, 6. 4. 2021 17:27)


Zufaellig bin ich auf eure Seite gelandet und muss sagen, dass mir diese vom Design und den Informationen richtig gut gefaellt.
https://en.vavada.cloud/live/

After I originally commented I seem to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I recieve four emails with the same comment. Perhaps there is an easy method you are able to remove me from that service? Thanks a lot!

Лучшие лицензионные онлайн казино на реальные деньги на сайте https://ludodude.com

(Casinolut, 2. 4. 2021 13:17)

Лучшие лицензионные онлайн казино на сайте - https://LudoDude.com
Казино VAVADA - https://ludodude.com/vavada.php
Казино MADMAX - https://ludodude.com/madmax.php
Казино Супер Слотс - https://ludodude.com/superslots.php
JET Casino - https://ludodude.com/jet.php
Казино Slotty Way - https://ludodude.com/slottyway.php
Казино Vesper - https://ludodude.com/vesper.php
Казино All Right - https://ludodude.com/allright.php
Казино Чемпион - https://ludodude.com/champion.php
Казино Columbus - https://ludodude.com/columbus.php
Казино Fortune Clock - https://ludodude.com/fortuneclock.php
Казино Frank - https://ludodude.com/frank.php
Казино Booi - https://ludodude.com/booi.php
Казино SuperCat - https://ludodude.com/supercat.php
Казино Casino X - https://ludodude.com/casino-x.php
Казино Spinamba - https://ludodude.com/spinamba.php
Казино SOL - https://ludodude.com/sol.php
Казино Lucky Bird - https://ludodude.com/luckybird.php
Казино APlay - https://ludodude.com/aplay.php
Казино Slottica - https://ludodude.com/slottica.php
Казино Fresh - https://ludodude.com/fresh.php
Казино JoyCasino - https://ludodude.com/joycasino.php
Казино ROX - https://ludodude.com/rox.php
Казино Drift - https://ludodude.com/drift.php
Казино Mr.Bit - https://ludodude.com/mrbit.php
Казино SlotV - https://ludodude.com/slotv.php
Казино Play Fortuna - https://ludodude.com/playfortuna.php

Die Besten Deutsche Casinos

(MichaelVox, 1. 4. 2021 6:55)


Wollte Euch einfach mal in diesem Gaestebuch einen Gruss hinterlassen. :)
https://deutsche-casinos.github.io/casino/slottica/


I am really grateful to the owner of this web site who has shared this fantastic paragraph at here.

katsina state university

(Angelphops, 31. 3. 2021 19:11)

olive hospital lekki https://www.fmohconnect.gov.ng/

cbd infographic

(WayneCah, 30. 3. 2021 10:11)

6.) Grow Tent vs Building a Grow Box.
Putting Detox Drinks To The Test.
Care instructions usually include at least one dose of general use fertilizer per year, but again, they’ll accept whatever you offer surrounding plants.
https://easyavkacbd.com/best-cbd-oil-for-psoriasis/
https://easyavkacbd.com/cbd-products-california/
https://easyavkacbd.com/cbd-oil-spray/
NEWworldseeds. Raw potency from both the indica and sativa spectrum combine here as we introduce our tried and tested SSSDH male to our magnificent ChemD/OG Kush mother. Sour Kushy funk and lemon candy haze give an idea of the flavours to be found in this strain that is not for the weak hearted due to extreme potency.

tangie dream strain

(JamesCax, 29. 3. 2021 13:42)

Para hacer un preparado para uso externo, se podrГ­a utilizar cualquiera de estos dos tipos de extractos que hemos explicado anteriormente.
2115 Beverly Blvd. Los Angeles, CA 90057.
When they bloom: As early as December and often stick around well until April.
https://easyavkaseeds.com/bruce-banner-strain-review/
https://easyavkaseeds.com/huckleberry-soda-strain/
https://easyavkaseeds.com/sister-city-strain/
Wear an apron. Better yet, wear a silk apron. The resin will not stick to silk and your laundry will thank you! Gloves are also a great way to keep your hands resin-free, and they can prove beneficial during long trim sessions. If you don’t like trimming with gloves on, rubbing coconut oil or olive oil on your hands will help keep the resin from building up on your skin. Mexico.

Укладываем ламинат своими руками без опыта

(HazelMed, 28. 3. 2021 7:35)

Укладываем ламинат своими руками без опыта
https://yandex.ru/efir?stream_id=vlh8pO2RM9WI&f=1

<b>ПОДГОТОВИТЬ НЕОБХОДИМЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ</b>
ножовка, лобзик или циркулярная пила
торцовочная пила
строительный нож
молоток
деревянная колодка (для подшивки ламелей)
клейкая лента (для крепления подложек)
сантиметровая лента
корневой
уровень линейки или духа
карандаш
клинья (для создания зазора между ламинированным полом и стеной)
зажим или скрепка (для фиксации последнего ряда)
пылесос

Для того, чтобы в помещении, в котором будет уложен ламинат, было достаточно места, пакеты с материалом должны быть размещены в другом месте. Обычно это соседняя комната или прихожая. Подготовьте это место. Оно должно быть близко к вам, чтобы ламели были под рукой и вам не приходилось далеко ходить. Упаковки должны быть размещены так, чтобы вы могли пройти. Вы также можете положить их на ненужную подложку.
В процессе укладки ламинированных полов неизбежно появятся непригодные для использования отходы. Они пропадут впустую. Поэтому при расчете необходимого объема материала добавьте сверху еще 5-10%. Если вы не сделаете это сразу, то можете оказаться в затруднительном положении, когда ранее купленного ламината не будет в магазине.

https://yandex.ru/efir/?stream_id=vtirbpq3Y6wY
Форма ламината меняется в зависимости от климатических условий, в которых он находится. Когда вы покупаете его, вы получаете материал, который долгое время находился на складе и температура и влажность которого вряд ли будут идентичны температуре и влажности в вашем доме. Если вы начнете установку сразу же, ламинат приспособится к новым условиям и изменит свои размеры после установки. Пол начнет буксовать или трескаться.

Чтобы не тратить время и деньги, дайте материалу немного акклиматизироваться - оставьте ламинат в помещении, для которого он предназначен, на 2-3 дня. Пусть он адаптируется к новым условиям.

Ламинированный пол чрезвычайно чувствителен к неровностям подложки. Пол должен быть ОЧЕНЬ плоским - допускается наличие ям или неровностей не более 2 мм. В противном случае ламинатный пол будет скрипеть, провисать, существует большой риск повреждения замковой системы и расхождения ламелей. И не надейтесь, что подложка сможет сгладить несовершенную подложку. Это не поможет!

Проверяйте плоскостность подложки не глазом, а прямым или ровным выравниванием штукатурщика. Все неровности, высота или глубина которых превышает 2 мм, должны быть удалены. Ямы заполняются раствором, измельчаются неровности.

Topic

(TUIA5256, 27. 3. 2021 7:38)

Ремонт ABB DRIVE 40HP AC - ACS501-040-4-00P2 https://prom-electric.ru/remont-abb-drive-40hp-ac-acs501-040-4-00p2/ Диагностика ABB DRIVE 40HP AC, ACS501-040-4-00P2. Доставка.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »