Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizoda 1 řada (1991-1992)

26. 7. 2007


 
1. řada (1991 - 1992)

1) 1 - Seznamování (The Pilot, 1)
Úvodní díl celé série, ve kterém se seznamujeme s rodinami Franka a Carol, kteří se impulzivně vzali na dovolené a především jejich dětmi, jež se zatím navzájem nenávidí, aby k sobě časem našly cestu. Dana stírá Karen a Marka, netušíc, že pro svoji prostořekost brzy získá mnohem vděčnější obejkt. Al v nemocnici (díky Carol, která jí jediná uvěřila že nesimuluje aby nemusela do školy) prodělá operaci slepého střeva.

Karen: "Ale ne, mě se udělal pupínek... Zatím není vidět, ale už leze!"
Dana: "Dej mi včas vědět, uděláme mu místo u stolu."


2) 2 - Večírek (The Dance, 2)
Přijíždí Markův vědecký partner, který znamená pohormu nejen pro Carolin bramborový salát, ale i pro veškeré vybavení domu, se kterým přijde do styku. Zachová se ovšem jako gentleman, když doprovodí Al na školní večírek kam původně nechtěla jít, protože ji její partner odmítl. Dana požádá JTho, aby pro ni sehnal vstupenky na Kočky. JT sice vstupenky sežene, ale na výstavu, nikoli kýžený muzikál.

Frank: "Carol, víš co by mě bavilo?"
Carol: "Vím, ale děti jsou vzhůru..."


3) 3 - Domácí řád (Rules Of The House, 3)
Carol už štve nedisciplinovanost Frankových dětí a tak se rozhodne vytvořit "domácí řád" - závazná pravdila, kterými se všichni musejí řídit a které všechny ostatní členy rodiny iritují. Al chce utéci k babičce, což, spolu s Frankovým naléháním (po tom, co přišel o fotbalové finále), přiměje Carol nad pravdily se zamyslet a poněkud je zmírnit.

Al: "Babička má jen jedno pravidlo - nepít z misky na zubní protézu..."

Al (na zrovna se objímající Carol a Franka): "Nechcete se náhodou množit?"
Frank: "Ne, když nás tak pěkně hlídáte..."


4) 4 - První výročí (First Anniversary, 4)
Carol se rozhodla oslavit měsíční výročí své svatby s Frankem. Ten se bohužel řídí její radou, že nemá kupovat žádný dárek... Carol si však dokonale usmíří, když přestaví kadeřnický salon na karibskou hospůdku a JTho přiměje dělat číšníka. Přijíždí Frankův synovec Cody, který se s JTm vsadí, že dostane Danu na rande. To by se mu nikdy nepovedlo, kdyby se o ona sázce nedozvěděla. Cody ji naštve, když od JTho odmítne vzít peníze s tím, že by on měl platit za skvělý večer.

Dana: "Byli jsme na koncertě vylízanejch idiotů - s jedním jsem seděla."


5) 5 - Frank a syn (Frank & Son, 5)
Po tom, co JT mámí peníze, přestože dostal kapesné teprve před několika dny, rozhodne se jej Frank o víkendu zaměstnat pomocí na stavbě. Protože JT zničí vše, na co sáhne, je rychle vyhozen. JT pak vypomáhá v salónu u Carol, což se Frankovi pochopitelně nelíbí. Dana má vyrobit do školy ptačí budku, Al napsat referát o Tomu Sawyerovi. Své úkoly si vymění a vše by dospělo ke zdárnému předání, kdyby se do toho nevmísil Brendan. Alespoň k něčemu je to dobré, příběh končí debatou Franka a Al o stavbě.

Frank: "Ty necháš JTho pracovat v salonu krásy? No co když se to vykecá?"
Carol: "A co ja na tom špatnýho? Já tam taky dělám!"


6) 6 - Sbližování (Pulling Together, 6)
V Port Washingtonu se konají tradiční výroční rodinné hry, které Lambertovi už tři roky po sobě vyhráli. Nejsou zrovna nadšeni, stejně jako Fosterovi, když se Carol rozhodne, že se zúčastní všichni. Rodina se dostane až do finále proti Larsonovým a Cody dorazí právě včas, aby pomohl k vítězství.

JT: "Larsone, ty slintáš...víc než obvykle!"


7) 7 - Klaun se žení (Yo-Yo's Wedding, 7)
Carol a Frankovi dorazí úřední dopis o neplatnosti jejich sňatku, protože kaple, kde byli oddáni, neměla povolení. Ke vzteku všech dětí a přes jejich petici se rozhodnou vzít se znovu. Protože Frank zkazí první pokus na radnici, chce Carol svatbu se vším všudy a za účasti reverenda, jenž o víkendu odjíždí na dovolenou. Stejný den má ale Brendan narozeniny a Frank, aby syna ušetřil zklamání, musí zastoupit oblíbeného klauna, který na poslední chvíli odřekl účast. Tím si pořádně zavaří u Carol, protože málem promešká další termín. Carol však roztaje nad projevem otcovské lásky a vše dobře (na poslední chvíli a v klaunském úboru) dopadne.

Reverend: "Je zde někdo, kdo by měl námitky proti této svatbě?" (všechny děti zvednou ruce)
Frank (aniž by se otočil): "Ruce dolu!"


8) 8 - Nevlastní otec (Just For Kicks, 8)
Dana chce jít mermomocí na koncert folkového zpěváka Arlo Prima, zamlčí však Carol, že se vystoupení koná v hospodě u Jakea. Frank Carol varuje o nebezpečnosti této hospody a Carol Daně původně povolený koncert zakáže. Ta to má Frankovi velmi za zlé a tajně na koncert odejde. Cody a později Frank s Carol dorazí právě včas, aby uchránili Danu před velkým malérem. Dana si poprvé uvědomí, co pro ni Frank s Codym udělali a co pro ni znamenají.

Cody (čistí motor svého chopperu zubním kartáčkem): "JT, nevadí, že jsem si na to půjčil ten kartáček?"
JT: "Nevadí, je Karenin..."


9) 9 - Táboření (Into The Woods, 9)
Rodina jede tábořit, tak, jak jsou Lambertovi zvyklí. Fosterovým se nikam nechce, Carol přiměje až Frankův slib, že všichni půjdou na operní festival. Karen se podaří utopit Frankovo auto a nenávidí jej, protože spotřebuje všechnu pleťovou vodu a ani Carol se výlet nezamlouvá. Frank se s Carol dohodne, že některé aktivity by si měly jednotlivé klany nechat raději jen pro sebe.

Frank: "Dobře, že jste tady všichni pohromadě, navrhnu vám něco, co se vám všem bude líbit!"
Dana: "Myslíš..."
Frank (hned ji přeruší): "Ne, rozvádět se nebudeme."


10) 10 - Záznamník (Mixed Messages, 10)
Rodina se rozhodne pořídit si záznamník, protože všichni dostávají spousty vzkazů a dle Marka "raději nechat vzkaz pitomýmu přístroji, než jej svěřit JTmu". Frank očekává a také dostane velkou zakázku na adaptaci bytového domu. Karen, při poslouchání milostného vzakzu, smaže i vzkaz pro Franka, kterým jej investor informuje o nutnosti demolice budovy kvůli porušeným základům. Poté, co se Frank pohoupe na demoličním závaží, záznamník zničí a Karenina chyba vyjde najevo. Nakonec Carol vymyslí opatření - u záznamníku bude cedule se jmény a vzkazy.

Carol (ukládá Karen trest): "Tejden bez telefonu!"
Karen: "Proč mě rovnou neodstřelíte?"


11) 11 - Den před kamerou (A Day In The Life, 11)
Frank přihlásí rodinu do pořadu "Amerika zblízka" a kamery budou celý den sledovat dům a všechny jeho obyvatele. Nejen, že Carol vadí neustálá přítomnost kamer, hádání dětí ji přiměje k radikálnímu opatření - pošle Franka spát na gauč do obýváku. Děti se domluví na tom, že budou předstírat lásku a vzájemnou péči, aby udělaly dobrý dojem a rodiče se udobřili.

Karen: "Už se vidím, žiju v New Yorku!"
Al: "Taky se vidím, pomáhám ti balit!"


12) 12 - Nové auto (The New Car, 12)
Carolino staré auto se už rozpadá a tak pro Franka a děti není problém ji přesvědčit ke koupi nového vozu. K Frankovu překvapení se Carol podaří usmlouvat výraznou slevu. Penny si našla přítele - nechutného patologa Norberta - a jsou pozváni k Lambertovým na večeři. JT si bez dovolení půjčí Carolino auto, aby udělal dojem na svou dívku. Frank si toho všimne a auto odveze do garáže, aby si JT myslel, že bylo ukradeno a musel s pravdou ven.

Carol: "To na něj nemůžeš být aspoň trochu zdvořilejší?"
Frank: "A proč? Pozvali jsme je na večeři a on se mi snaží prodat rakev! Jako by si tu chtěl počkat až umřu..."
Carol: "Chápu, že Norbert jde člověku na nervy, ale má vlastnost, jakou jsem u muže ještě neviděla - miluje mou sestru!"


13) 13 - Moderní doba (Getting Organized, 13)
Carol je znechucena nepořádkem u Franka v kanceláři a tak se rozhodne vše mu zorganizovat. Veškeré papíry přepíše do počítače a Frank je vyhodí. Ale protože zapomněla data uložit, musí s Frankem hledat v kontejneru. JT a Cody si čtou brakovou literaturu o UFO a Dana si z nich rozhodne vystřelit. Její plán ale dopadne poněkud jinak...

Cody: "JT, právě čtu o chlápkovi, kterého unesli cizinci z vesmíru. Pátrají po známkách inteligentního života."
Dana: "Tak to nám vás dva neunesou."


14) 14 - Mark v nesnázích (A Bully For Mark, 16)
Carol nachytá Marka s cizím domácím úkolem a ten přizná, že je šikanován. Horší je zjištění, že tajemný Matt, kterému Mark dělá úkoly, je dívka. Al se na to nemůže dívat a Matt "domluví", což Mark sice neví, ale fakt, že ho Matt nechala, mu zvedne sebevědomí. JT zaběhne sprint ve školním rekordu a Dana má o něm napsat článek.

Frank: "A nyní vám představujeme pokračovatele sportovní dynastie na střední škole v Port Washingtonu - JT Lamberta!"
Dana: "V disciplíně skoč, běž, přines?"


15) 15 - Pozvání do klubu (Country Club, 19)
Carol je pozvána do klubu, kam chodí za zábavou zbohatlíci. Dana a Frank jsou zpočátku proti, ale Dana tam získá přítele a Frank příslib zakázky. Carol je naopak znechucena všemi snoby. Frank pomůže vyhrát zbohatlíkům golfový turnaj, ale Dana slyší, jak Franka v jeho nepřítomnosti pomlouvají a zasáhne na jeho obranu.

Dana: "Neříkám to často, ale s Frankem souhlasím, nesnáším ty dutý materialisty, kterým záleží jen na tom, aby na druhý udělali dojem."
JT: "Bodejť, když bydlíš s Karen."


16) 16 - Soutěž krásy (Beauty Contest, 22)
Frank se stává místopředsedou sdružení "Lóže svobodných kačerů" a moderuje soutěž krásy, které se účastní i Karen s Carol. Cody se uchází o členství v lóži a jako nástupní projekt vytvoří kachnu ze sýra. Tu mu bohužel "upraví" Bobík, Aliciino prase.

Karen: "Té soutěže se chci zúčastnit od chvíle, kdy jsem si uvědomila, že jsem krásná!"
Carol: "Já jí tu Barbie neměla nikdy kupovat."


17) 17 - Sami doma (Home Alone, 14)
Frank a Carol si chtějí odpočinout od dětí a vyrazí na výlet do hotelu za městem. Ten je bohužel na hony vzdálený slibovanému romantickému prostředí a Frank si navíc pochroumá záda. Mezitím se proti vůli Dany v domě koná party a děti stihnou uklidit právě včas před příjezdem rodičů. jenže JT visí v komíně a Carol chce zatopit v krbu.

JT: "Proč nás má na povel Dana?"
Frank: "Máš lepší nápad?"
JT: "Dej mě velení!"
Frank: "Ptám se, jestli máš LEPŠÍ nápad."


18) 18 - Řidičák (Drive, He Said, 15)
Dana získává řidičský průkaz, ale Frank o svůj přijde, protože se dostavil den po skončení jeho platnosti a po hádce s povýšeným, velmi arogantním úředníkem zkazí test. Dana si tuto situaci vychutnává, ale jen do chvíle, kdy ji Frank na poslední chvíli zachrání před způsobením dopravní nehody. Dana pak nechce za volant a přesvědčí ji až Carol. Al se učí hrát na bicí.

Dana: "Můžu řídit?"
Frank: "Cože? Tobě se mám svěřit?"
Dana: "Když tě to bude znervózňovat, zavři oči, já to taky dělám."


19) 19 - Dívčí kapela (Boys In The Band, 17)
Al dala s kamarádkami dohromady hudební skupinu a JT se rozhodl jim dělat manažera. Získal pro ně angažmá v kuželkárně a převzal zálohu, aby děvčata měla na kostýmy. Všechna mimo Al ale onemocní. JT obětuje Daně svoji oblíbenou koženou bundu a spolu s ní, Karen a Codym nahradí nemocné. při vystoupení se ovšem provalí, že ne všechny členky kapely jsou děvčata a situaci musí zachránit Carol.

JT: "Se mnou uděláte kariéru, brzo budete vystupovat na stadionech."
Dana: "Jako bych to viděla - buráky, hej, kupte si buráky..."


20) 20 - Touha po vědění (School Daze, 18)
Carol mrzí, že nedokončila střední školu a rozhodne se zapsat na chybějící předměty. Ani ona, ani Frank ve vzniklé situaci nezvládají sami nést chod domácnosti. Carol už je pevně rozhodnutá, že se školy vzdá, ale děti navrhnou, že budou doma pomáhat.

Carol (JT míchá svým oblíbeným způsobem kakao): "Co si tvůj táta myslí o tomhle nechutným zvyku?"
JT: "Že to chce víc praxe, abych byl dobrej jako on."


21) 21 - Dědova snoubenka (Daddy's Girl, 20)
Frankův otec přijíždí navštívit rodinu se svou snoubenkou. Frank ale zjistí, že to je striptérka, kterou viděl na nedávné oslavě a s otcem se kvůli tomu pohádá. JT, aby získal telefon na dívku, která se mu líbí, se upisuje ďáblu (Daně) a musí jí týden sloužit jako otrok.

Frank (o otcově snoubence): "Já už vím, kde jsem ji viděl! Když se Bob loučil se svobodou, ona byla ta holka, která vyskočila z dortu a měla na sobě...jen ten dort."


22) 22 - Narozeniny (He Wanted Wings, 21)
Frank slaví čtyřicátiny a Carol, vyděšená brakovou knihou o laické psychologii, se rozhodne splnit mu sen z dětství - daruje mu kurs létání. Instruktor se ale v letadle dozví o tom, že jej opustila manželka a chce spáchat sebevraždu i s Frankem a Carol na palubě. Navíc se porouchá vysílačka a dojde palivo. Al s Danou a Karen Frankovi upečou dort a JT s Codym mu namontují speciální masážní sprchu, kterou si přál k narozeninám. Namontují ji ale špatně a právě když má Frank řeč nad dortem, vytopí dům.

Dana: "Nenechám vás zaneřádit koupelnu, měl by tu sprchu namontovat někdo, kdo tomu rozumí - třeba instalatér, údržbář...nebo pavián!"
JT: "Tak tě vezmem na pomoc!"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

301 Moved Permanently

(TommyPayor, 24. 9. 2021 7:13)

301 Moved Permanently https://www.hostingcouponspot.com/virmach-coupons - More info>>>

брусчатка из натурального камня

(Michaelcit, 22. 9. 2021 17:24)

минерал маркет магазин натуральных камней купить бусы из натуральных камней серебряные кольца с натуральными камнями бусины из натуральных камней интернет магазин натуральные камни купить https://dusterauto.ru/muzhskaya-pechatka-trend-2021-goda.html купить натуральные камни из индии

авто 555

(Lorenzoneurn, 22. 9. 2021 14:31)

Чтобы увеличить интервал между обращениями в автосервис, выбирайте качественные средства для регулярного ухода за основными узлами автомобиля. Присадки для бензина и дизельного топлива, которые защитят форсунки и клапаны двигателя от преждевременного износа, а также очистители и специальные средства для автосервисов.

Компания известна как крупнейший разработчик инновационных смазочных материалов для профессионального применения. Особое место в линейке продукции занимают масла на базе эстеров (их доля в составе готового продукта может достигать 40-60%) и Нестеровой-керамические присадки.
автомобильные новости https://autodoc24.ru/

11 fail-safe methods to invest and rise in a short time

(Justinnoils, 22. 9. 2021 4:29)


Дорогой друг!Не нажимай спам!Возможно твоему сайту нужна помощь.Посмотри что я тебе прислал-заказывал на Kwork,работы стоят своих денег.
https://kwork.ru/information-bases/16612787/usluga-vklyuchaet-v-sebya-parsing-ps-google-yandex-bing-yahoo?ref=524595

hert norm fait jada

(Justinsar, 21. 9. 2021 22:29)

derty derty
joine
nub
MenSladsAltent
sladsJadsplombfloaLs
ReituachincSagcuspex
https://cdn.thingiverse.com/assets/72/5b/dc/3b/58/Cato-De-Pablo-Photo-Sexy.pdf
https://cdn.thingiverse.com/assets/b8/ab/06/b4/47/maktanun.html

9229450e8b

желчекаменная болезнь симптомы лечение диета

(Colinscode, 20. 9. 2021 12:43)

болезнь жильбера симптомы и лечение https://tribun.com.ua/83494 свинка болезнь лечение у взрослых

бижутерия оптом

(PhillipSek, 20. 9. 2021 11:55)

https://www.tatler-moda.ru бижутерия оптом

болезни хвойных деревьев и их лечение препараты

(Colinscode, 20. 9. 2021 10:54)

лечение мочекаменной болезни у котов https://tribun.com.ua/83494 болезнь бехтерева лечение препараты

бижутерия оптом

(PhillipSek, 20. 9. 2021 10:37)

https://www.tatler-moda.ru бижутерия оптом

ювелирные украшения копии брендов

(PhillipSek, 19. 9. 2021 12:54)

где можно купить бижутерию оптом https://www.tatler-moda.ru/ татлер мода официальный сайт

бижутерия от шанель

(PhillipSek, 19. 9. 2021 11:29)

бижутерия коко шанель https://www.tatler-moda.ru/ реплики украшений булгари

Bellzac

(Oxetin, 19. 9. 2021 1:45)


Asking questions are genuinely good thing if you are not understanding something entirely, however this paragraph presents nice understanding yet.

bästa naglar stockholm

(bästa naglar stockholm, 18. 9. 2021 16:25)


Thanks very nice blog! bästa naglar stockholm manla.prizsewoman.com/map15.php

отзывы и подробный разбор деятельности...

(Richardhow, 18. 9. 2021 15:52)

Отзывы INVFX про компанию и реальная информация о брокере. Обзор и реальные отзывы о компании INVFX https://www.raspil25.ru/2021/09/kompaniya-invfx-otzyvy-o-brokere-invfx.co.uk.html

Invfx.eu – финансовый провайдер с историей.

(Richardhow, 18. 9. 2021 13:06)

Отзывы INVFX про компанию и реальная информация о брокере. Обзор и реальные отзывы о компании INVFX https://www.joda-tech.ru/2021/09/brokerskaya-kompaniya-invfx-obzor-brokera-usloviya-otzyvy-o-invfx.co.uk.html

XXX Porn Tube

(MiltonSed, 17. 9. 2021 23:10)

XXX Home Free XXX Porn
XXX Free Porn Tube
XXX Japan Porn Free Japan Porn
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
XXXhome Porn Tube Video
XXXChina Porn Tube
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
Japan Porn Video XXX Japan Porn Tube
https://zh.xxxwww1.com
https://cn.xxxcomvideo.com

Пожизненный доход на SP офферах

(Clydefer, 17. 9. 2021 20:34)

https://teletype.in/@sp-offer
https://teletype.in/@sp-offer/skachat-kurs-sp-offer
https://teletype.in/@sp-offer/pozhiznennyi-dohod-na-sp-offerah
https://teletype.in/rss/sp-offer

pin up casino promo code 2020

(Vincentjiz, 16. 9. 2021 11:43)

Mu?yy?n bir kazinoda oyuna baslamaga d?y?r olub -olmamas? haqq?nda Pin up kazinolar? haqq?nda r?yl?ri oyr?nm?yin ?n yaxs? yolu, bolusm?y? haz?r olduqlar? oz qeydiyyat, bahis, udus v? od?nis t?crub?si olanlardan m?sl?h?t almaqd?r. s?ninl?. Cox vaxt h?qiqi r?yl?ri qumar h?v?skarlar?n?n forumlar?nda gorm?k olar, lakin yeni v? ya tan?nm?s qumar mu?ssis?l?rin? heyranedici fikirl?r v? ya q?z?bli tiradlar tez-tez r?yl?rd? gorunur. Bu gun gund?md? n?z?rd?n kecirm?l?ri Internetd? tapa bil?c?yiniz bir Pin-up kazinosu var. Qurumu c?tin ki, yeni adland?rs?nlar, bir nec? il ?vv?l ac?l?b v? bir cox qumarbaz?n ist?r musb?t, ist?rs? d? burada olmaq t?crub?si var. Naraz?l?g?n v? ya m?mnuniyy?tin obyektiv s?b?bl?rini qeyd etm?k, yaln?z t?sdiql?nmis faktlara etibar etm?k vacibdir. Bel?likl?, qumar h?v?skarlar? Pin-up Casino haqq?nda n? deyirl?r? Pin-up casino layih?sinin baslang?c?nda, proqramla bagl? b?zi suallar?n oldugu ortaya c?xd?. Ancaq inkisaf etdiricil?r yuvalar?n is? sal?nmas? il? bagl? probleml?ri yax?ndan h?ll etdil?r, ?ks?riyy?ti d?rhal h?ll edildi, qalanlar? olduqca tez basa catd?. M?lum oldu ki, ?ks?r hallarda bunlar texniki probleml?rdir: ax? layih? yenidir, bunun ucun t?rtibatc?lar cox yonlu is? goturulmusdur, kims? dizayn? v? funksionall?g? birlikd? d?yism?misdir. Haz?rda istifad?cil?rin proqram t?minat? v? veb sayt? il? bagl? hec bir suallar? yoxdur. Istifad?cil?r dizayn? t?rifl?yirl?r, lakin dizaynerl?r yarad?c?l?q numayis etdirdil?r, ?n?n? il? coxald?lar v? cazib?dar, lakin vulqar q?zlarla goz?l bir sayt yaratd?lar.
Baxmaq, oynamaq xosdur - dizayn da canland?r?r v? n? yeni https://www.google.com.ly/url?q=https%3A%2F%2Fpinupcasinoindir.com%2F baslayanlar, n? d? daimi must?ril?r ucun cans?x?c?l?q yaratm?r. Oyuncular?n r?yl?rin? ?sas?n bu, kazinonun ac?q bir ustunluyudur. Yeri g?lmisk?n, proqram secimi cox boyukdur, tan?nm?s inkisaf etdiricil?rin yuvalar? var, diqq?t? layiq masa oyunlar? var. Kazinonun saxta mas?nlardan istifad? etdiyi subh?si var idi, amma m?nfilik dalgas? tez bir zamanda s?ngidi. Buna gor? ag?zdan kopukl?n?n, kazinonu diqq?tsiz menecerl?r v? ya yoxlamaya cox ciddi bir yanasma ucun t?nqid ed?n qonaqlar, oyun secimin? gor? t?rifl?m?yi unutmay?n. Y?ni burada balans var. Kazino must?ril?rinin slotlar?n isl?m?si il? bagl? oxsar fikirl?ri var: slot mas?nlar? yara alm?r, bir sey al?rlar, amma mexaniki alqoritm olmadan verirl?r, bu cox t?biidir. Y?qin ki, ?slind? burada ?dal?tli oyuna ustunluk verirl?r.
Marketinq bax?m?ndan bunlar? soyl?m?k laz?md?r: kazino hec bir depozit bonusu olmadan promosyon kodlar?, ad gunu h?diyy?l?ri bildirisl?ri, uzun mudd?tdir ?n cox sevdiyiniz mu?ssis?ni ziyar?t etm?misinizs? oyuna d?v?tnam?l?r gond?rir. M?ktubdak? baglant?dan istifad? ed?r?k, sayta daxil olmal?, qeydiyyatdan kecm?li v? ya sifr?niz v? l?q?binizl? daxil olmal? v? m?rc etm?lisiniz. Istifad?cil?r, promosyon kodlar? v? h?diyy?l?r hal?nda h?r seyin oyuncudan, Fortune -d?n as?l? oldugunu qeyd edirl?r. Kims? h?yas?zcas?na oynay?r, kims? xosb?xt ayr?l?r. Y?ni butun bonuslar? qazana v? ya itir? bil?rs?n, amma sonra nagd ?man?t qoy v? layiqli pul qoy. Sonra hec bir c?tinlik c?km?d?n qazanc?n?z? Qiwi cuzdan?na, telefona, karta v? ya layih?d? movcud olan basqa bir s?kild? c?kin.

casinos in illinois chicago

(MohamedBeapy, 16. 9. 2021 11:09)

casinos in ar casinos in tampa free chips from doubledown casino black oak casino casinos blackhawk colorado casino at empire casino online no deposit bonus gambling online casino casino azul tequila casinos near me with hotels https://www.google.com.gi/url?q=https%3A%2F%2Fpinupcasinoindir.com%2F new mexico casino
88iu

detroit casino

(MohamedBeapy, 16. 9. 2021 9:06)

casinos missouri fl casino hinckley grand casino dream casino pa casinos casinos in indiana emerald queen casino mychoice casinos live casino casino online in usa https://www.google.mk/url?q=https%3A%2F%2Fpinupcasinoindir.com%2F casino chicago il
88iu


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

následující »